Uçak Kiralama

Uçak KiralamaHava TaksiYangın SöndürmeKiralık Uçak

Betaz Havacılık olarak uçak kiralama hizmetlerini ülke genelinde tüm havalimanları ve havaalanları merkezli olarak vermektedir. Uçak kiralama hizmetlerimiz yolcu uçağı kiralama ve kargo uçağı kiralama olarak iki ana hizmetten oluşmaktadır.

Uçak kiralama şirketi olarak hava taksi, jet uçak kiralama (business jet), VIP taşımacılık, hava kargo, uçakla gezi uçuşları, uçak ile havadan fotoğraf çekimi, havadan keşif ve gözetleme uçuşu hizmetleri sunmaktayız.

Uçak kiralama sivil havacılığının gelişmesiyle günümüzde lüks olmaktan çıkmıştır. Alternatifli uçak kiralama hizmetleri satına almanız özel ve ticari işlerinizde sizi zaman, mekân, maliyet külfetlerinden kurtaracaktır.

Uçak kiralama fiyatları, kiralık uçak türüne, talep edilen uçuş servisine, gidilecek yer ve mesafeye, uçak kiralama talebinizin (işinin) miktarına ve diğer parametrelere göre 1 saatlik uçak kiralama fiyatı esas alınarak belirlenmektedir.

Özel uçak kiralama fiyatları önceki yıllara nazaran önemli derecede düşüş göstererek, makul seviyelere inmiştir. Son zamanlarda, özel uçak kiralama şirketleri sayısı önemli ölçüde artmıştır. Özel uçak kiralama şirketleri müşteri taleplerini karşılamak için, uçak filolarını genişletme ve yenileme yoluna gitmiş, hava taksi, VIP yolcu taşımacılığı, hava kargo, uçakla gezi uçuşları, uçak ile havadan fotoğraf çekimi, pano çekimi, uçakla döviz ve broşür atımı, havadan keşif ve gözetleme uçuşu gibi çeşitli uçak kiralama hizmetleri alanları oluşturmuştur.  

Bizimle irtibata geçmeniz halinde en kısa sürede talebinize uygun uçak kiralama fiyatları en kısa sürede tarafınıza bildirilecektir.  Uçak kiralama ücretleri minimum maliyetle yapılması için gerekli planlamalar uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Özel uçak kiralama şirketi olarak güvenli yolculuk yapmanız, zamandan ve maliyetten tasarruf etmeniz, kiralık uçak servisimize ödeyeceğiniz uçak kiralama ücretleri karşılığını maksimum düzeyde almanız uçak kiralama hizmetimizin temel kriterleridir.

Bizimle gökyüzünde mavi bir yolculuğa ne dersiniz…